неділя, 29 січня 2012 р.

Колядували, щедрували, вінчували-Христа рожденного прославляли

 Сьогодні після завершення Божественної Літургії до парафіяльного храму с.Зарваниці , завітали колядники із м.Коломиї , м.Тернополя(церкви свщнм. Йосафата) та княжого м.Теребовлі . Цього дня можна було побачити , яким багатим на традиції та звичаї є наш Український народ . Надзвичайна коляда на мелодію коломийки у виконанні молоді та дітей із Карпатських гір не залишила нікого із присутніх без особливого враження . Багатий наш народ на мистецьке відтворення своєї щирої української душі . Велику подяку складаємо усім колядникам за подаровану ними радість для кожного серця . Божого вам благословення на ціле життя та опіки Пресвятої
 Богородиці , яка є прославленна у Зарваниці своєю Чудотворною іконою .

пʼятниця, 20 січня 2012 р.

Веселу новину про народження Божого Сина несімо для усього світу

 Другого дня після празнику Богоявлення на свято Собору Йоана Предтечі до Зарваниці завітали сестри ЧСВВ зі Львова із прекрасним дійством виступу вертепу у виконанні сестер василіянок . Потрібно відзначити всю їхню творчість та вияв великого таланту у постановці сценарію , який було написано однією із сестер , та надзвичайне виконання ролей , які оживили серце кожного із присутніх у парафіяльному храмі Пресвятої Трійці . Задум із Ісусиком , якого Діва Марія бере з ясел та передає св. Йосипові Обручнику , який вже із своїх обіймів передає усім присутнім  є виявом великої любові Божого Сина до кожної людини .Велика подяка нашим сестрам монахиням із ЧСВВ  за подаровану радість для нашого серця і спасіння душі .

четвер, 19 січня 2012 р.

Днесь іде Ісус на ріку Йордан, де хрестить людей Предтеча Йоан


 Саме з словами такої Йорданської пісні із парафіяльної церкви разом із парафіянами с. Вишнівчика - хресним ходом, згідно місцевої традиції, ми усі пішли до купелі св. Анни , яка знаходиться на Чудотворному місці . Біля надбрамної церкви на честь Благовіщення Божої Матері, нас зустріли та привітали соборові священики, разом із великою кількістю паломників, які уже традиційно збирають на Йорданське водохреща тут у Святому Місці с. Зарваниці . По завершені чину великого освяченя води - відбулися  щедрівки та колядки під музичний супровід у виконанні місцевих священоієреїв . Протягом дня Зарваницю відвідало більше трьох десятків тисяч прочан із різних місцевостей України та за її меж (про це можна було дізнатися із закордонних номерів автомобілів , бусів та автобусів ).Багато паломників приїхали для того , щоби увійти в купіль св. Анни із певним наміром чудесного оздоровлення , яке вже не один раз мало місце тут у Чудотворній Зарваниці за допомогою цілющого святого джерела . В ці дні разом переживаємо велике таїнство Богоявління та молимося за спасіння наших душ .Христос Хрещається !  У річці Йордані !понеділок, 16 січня 2012 р.

"Ув'язнений був і ви Мене відвідали..."

Сьогодні ці слова Ісуса Христа, можна було би перефразувати: " Ми ув'язнені прийшли до Тебе Господи , щоби Тебе відвідати Рожденного у яслах в убогому вертепі та запросити Тебе Ісусе увійти в  наші душі , зігріти Своєю Божою любов'ю наші серця ". Саме з таким наміром була організована проща ув'язнених підлітків із Бережанської колонії , які до Зарваниці приїхали із своїм капеланом о.д-н. Михайлом Бугаєм та працівниками колонії . Така проща дає можливість відчути те , що ми всі є , як одна велика Божа родина . 

В неділю перед Богоявленням до Зарваниці прибули паломники із Закарпаття

В цю неділю до Зарваниці завітало багато паломників із Львівщини , Хмельницького , Івано-Франівська та наші постійні прочани із Тернопільщини . Під вечір до парафіяльної церкви приїхали наші прочани  із Закарпаття (м. Рахова).По завершенні молитви та науки , ми стали до спільної світлини , щоби зберегти у пам'яті наші зустрічі , які відбувають , як у Святому місці - так і на Закарпатті .Серед присутніх паломників був пан Василь , який виготовив звіряток для наших шопок на прохання п. Марії з Рахова , яка теж була присутня в цей вечір разом із іншими вірянами . Приязнь наших прочан із Закарпаття була започаткована отцем парохом Дмитром Квичем , який їх завжди радо приймав, та відвідував їхню місцевість із великопосними реколекціями , про що вірники із Рахова завжди згадують у своїх розповідях .

Розпорядок Богослужінь на Йорданські свята


Середа  (18.01.2012)
8.00 Вечірня з Літургією Василія Великого.
        Велике Водосвяття
14.00 Велике повечір’я з Литією
21.00 Спільна коляда біля Парафіяльної церкви Пресвятої Трійці

Четвер  (19.01.2012)
10.30 Божественна Літургія св. Івана Золотоустого. Молитви   оздоровлення. Благословення мощами, мирування і можливість діткнутися Чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої.
12.30 Спільний процесійний похід до купелі Св. Анни
13.00 Велике Водосвяття на купелі Св. Анни
 Коляди

пʼятниця, 13 січня 2012 р.

Колядуймо разом

На святвечір у с . Зарваниці на коляду зібралось багато людей з нашої парафії , сусідних сіл та містечок ; батьки брали з собою діточок , тому що Зарваниця на час Різдвяних свят стає поособливому красивою . Краса полягає у тому , що у нас на тереторії Святого місця є покладено багато цікавих вертепів , кожен з яких має свою цінність , але найважливіше - пережиту цю надзвичайну радість , Народження Божого Сина разом так , як одна велика родина . Колядували на свята під музичний супровід у виконанні священослужителів із Собору Зарваницької Матері Божої , отців парафіяльного храму та братів семінаристів .        Цього вечора ми спільно відчували велику радість , яку приносить в наше життя Дитятко Ісус .
З с . Вишнівчика прийшли вінчувати сестри ЧСВВ разом із парафіяльними дітьми , яких вони дуже гарно до цього підготували . У наступні дні Різдвяних свят наших гостей та місцевих односельчан чекало дивовижне дійство вертепу у виконанні діточок з нашої парафії , яких підготувала п. Марія Мерва.
  Сьогодні на Старий-Новий рік о 22.30 год. буде відслужено подячну Архиєрейську  Літургію , яку очолить митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк.  пʼятниця, 6 січня 2012 р.

Вітаємо наших парафіян та паломників з Різдвом Христовим!


Нехай радість Вифлеємської ночі сповнить серце кожної спраглої людини! 
Нехай мале дитя Ісус обдарує вірою, надією і любовю. 
Нехай кожний в Ісусі досвідчить Божої близькості, опіки та нового життя!

понеділок, 2 січня 2012 р.

Молилися дев'ятницю до Зарваницької Матері Божої за сім'ї та родини нашої парафії

Сьогодні завершилася дев'ятниця до Зарваницької Матері Божої , яку було відслужено перед великим святом , що ми його очікуємо в близькому часі - Різдва Божого Сина Ісуса Христа . В часі дев'ятниці було проведено катехизаційну науку для дорослих на тему Святі Тайни у церкві , яку підготували о . Петро Пастух та о . д-н . Володимир Топоровський . На завершення молитви наші парафіяни виявили велику вдячність за гарне приготування до часу Різдвяних свят .

неділя, 1 січня 2012 р.

Розпорядок богослужінь в парафіяльній церкві с.Зарваниці , які будуть відправлятися на Різдвяні СвятаП’ятниця  (06.01.2012)
    8.00   Вечірня з Літургією Василія Великого.
    15.00 Велике повечір’я
    21.00 Спільна коляда біля Парафіяльної церкви Пресвятої Трійці

Субота  (07.01.2012)
    7.00   Божественна Літургія св. Івана Золотоустого.
    15.00   Велика вечірня з Литією

Неділя  (08.01.2012) і Понеділок  (09.01.2012)
    8.00   Божественна Літургія св. Івана Золотоустого.
   11.00 Св. Літургія. Молитви оздоровлення, благословення мощами, мирування, сповідь, посвячення церковних речей.
   15.00   Молебен до Богородиці